dlaczego akurat pilka nozna

dlaczego akurat pilka nozna Aby moze przyjść pozniej. I musimy zmierzyć Jeden Bardzo Ważny Faktu: przyjmowanie syna LUB corke Dwa razy w tygodniu robić Piłki nożnej () Praktyce Nie wypełnia Cala potrzebę Aktywności Fizycznej Tym tygodniu. Nawet Blisko. Badania wykazały, ZE działania dorosłych zorganizowany doprowadzić do 70% Aktywności u Dzieci.http://www.laserina.pl Żart o Wiele Lepiej Niech „biegać z pilka” I TYLKO nadzorować.http://www.laserina.pl

4. Nadmierna Ochrona – Wiem, Ze się pewnie łatwo mi powiedzieć, bo nie mam poland, akceptowania Rodzice SA Zbyt nadopiekuńczy swoich Dzieci. Spójrz na średniej boisku szkolnym, bedzie się Albo Być całkowicie wolna od przeszkód Naturalnych (Drzew ITP) LUB jeśli TAKIE istnieją – Randki gałęzie SA odcięte, ABY uniemożliwić Dzieciom wspinanie SIĘ W NIM. „My” sa tak zaniepokojeni i obawiają SIĘ, ZE poland Moga STAC SIĘ Krzywda, ZE tworzymy dziesięć Środowisko nienaturalnych dla Nich. Pozwól Dzieciom odkrywać Swoje ograniczenia, i tak, co oznacza, že spada z Drzewa, krwawienie Troche a może nawet konieczności przechodzenia zrobić Lekarza Raz na jakis Czas. Mysle, ZE poland SA znacznie bardziej odporne, by wspólnie myślimy. Ta nadmierna Ochrona stwarza Dzieciom, ZE SA na braku lepszego Słowa „maminsynków”. Boja SIĘ Wszystkiego, Nie chcą Wyjść na zewnątrz, jeśli JEST Nieco zimno i deszczowo itp mysle Też, ZE TA nadmierna Ochrona doprowadzi zrobić Dziecka szuka innych, bardziej niebezpiecznych sposobów uzyskiwania adrenaliny pozniej w życiu (narkotyki, alcahol etc).

5. nawyków żywieniowych w domu – musimy stworzyć Prostej, Dobrą i zdrowa Diete Dla Dzieci w domu. Nie więcej sody, fast-food, pączki, słodycze i inne Wyższej zawartości cukru i żywności o Wysokiej zawartości tłuszczu. Pozwala wrócić zrobić tradycyjnej, prostej diety, ktore używaliśmy zrobić jedzenia. Niektórzy LUDZIE Moga powiedzieć, ZE JEST do „kara” dla dziecka, jeżeli nie nie Moga jeden Mieć ciastko i napojów bezalkoholowych, czy Diabla, nie! Jak dorastałem – Miałem TYLKO Napoje i słodycze Dwa razy w Roku (Bożych Narodzenie Nowy Rok í).
Wpis zawdzięczamy