dlaczego pilka nozna jest popularna

dlaczego pilka nozna jest popularna Podczas zakwaszenie dorosły Eagle # 146; a rozpiętość skrzydeł wynosi od 6 do 7 przystanku.

Najwiekszy odkrył wynosiła 7,9 Stopy, skrzydełka ALE zagięte moze pozwolić Orzeł nurkować PRZY BARDZO szybkich prędkościach Okolo 75 mph, ponieważ byłoby do najtrudniej osiągnąć znaczną Prędkość, z tak dużych skrzydeł przedłużony. Różne konfiguracje i Metody Moga Być rowniez stosowane zrobić ludzkich aerodynamiki nadwozia Przy odrobinie modyfikacji. Przez cały Czas mając niesamowitą dokładność w NIM # 146; s wizji, Która stałaby wywiad wojskowy dumni rzeczywiście Jak F-15 Eagle powołuje wzmocnione Uzbrojenie i składnik ludzkiej, Która JEST 3-4 razy mniej niz przystosowane Orzeł # 146; s oczy, ale z najnowszych Technologii ponownie przystosowały SIĘ zrobić lepszej Natury. Jeśli spojrzymy na aerodynamikę Natury i procesie ewolucji widzimy najbardziej przystosowane gatunki w powietrzu, Orła i Falcon, ktoré sa naprawde CUDA 100 # 146; s milionów lat, zaczynamy i docenić Nasza złowieszcze zadania ponownego Inżynierii. KIEDY patrzymy na budowę samolotów, Mavs, UAV, ABY służyć ludzkości # 146; s Potrzeby powinniśmy zanotować celu. Jak rozwijamy technologie i Mniejsze zapotrzebowanie wszechstronność na pewno patrząc na najlepszą Natury MA zrobić zaoferowania W drodze sugestii.

[Http://worldthinktank.net/wttbbs/index.php?showforum=23]

Ludzka spadochroniarz w nurkowaniu został rowniez taktowany 217 mil na godzine, Prędkość maksymalna dla Sokoła. Możemy zadać sobie Pytanie, JEST organicznie aerodynamiczne ograniczenie prędkości zrobić ewolucji na Tej planecie 217 mph? Do obecnie obejmuje nasza wiedzę o, prędkościach lotu z naszych najbardziej przystosowanych gatunków na planecie obecnie. CZY TA poprawna dla poprzednich okresów? Jaka byla Prędkość pterodaktyl? CZY cieńsze LUB grubsze POWIETRZA pod 10000 ft.
Wpis zawdzięczamy