jak kozacy w pilke nozna grali

jak kozacy w pilke nozna grali

Odwiedź Atlanta, Georgia

Atlanta JEST stolica i najbardziej zaludnione miasto w Gruzji. Począwszy Od 2006 Roku, Ludność Miasta została oszacowana 486,411, w Sumie 5138223 zamieszkali na obszarze metropolitalnym. Aglomeracja została Szybko rośnie w ciągu ostatnich kilku lat, wzrost o ponad 20%, najwyższa dla kazdego z głównych obszarów metropolitalnych w Stanach Zjednoczonych, w latach 2000 I 2006.kowalstwo artystyczne

kowalstwo artystyczne

Atrakcje w Atlancie obejmują:

– Atlanta History Center

– Fernbank Museum of Natural History

– Georgia Aquarium

jak kozacy w pilke nozna grali

– High Museum of Art

– Średniowiecze

– Pirata Cove

– World of Coca-Cola

– Zoo Atlanta

jak kozacy w pilke nozna grali

Oto więcej Informacji o regionie:

– Niektórych z największych firma z siedziba w Atlancie do BellSouth, Delta Airlines i The Coca-Cola Company.

– Prawdopodobnie najbardziej Znana Instytucja edukacyjna w Atlancie JEST Emory University, Który JEST prywatny uniwersytet, nazwany John Emory Który byl biskupem Georgia Metodystyczny KONFERENCJI.

– Głównym lotniskiem dla Atlanta Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport.

– Kluby sportowe w Atlancie , aby Amerykański Zespół piłkarski, Atlanta Falcons, Drużyny baseballowej Atlanta Braves, Zespół Koszykówki NBA Atlanta Hawks Druzyna Hokeja na lodzie NHL, Atlanta Thrashers, a Zespół USL-1 piłka nożna, Atlanta Silverbacks.

– Atlanta JEST Chyba najbardziej znany z Nie-Amerykanów Jako miasto gospodarza Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996. MIASTO JEST jednym z Trzech Miast w Stanach Zjednoczonych, ktora odbyła sie Olimpiada Letnia, pozostali do St. Louis, Missouri (którego gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich wagowo 1904 3rd) i Los Angeles, Kalifornia (Która odbyła SIĘ 10 lETNIE IGRZYSKA I Olimpijskie w 1932 23 i 1984, odpowiednio).

Wpis zawdzięczamy lekarz praca niemcy