jak zostac trenerem pilki noznej krok po kroku

jak zostac trenerem pilki noznej krok po kroku

Otyłość i nadwaga – Nie oznacza się SAMO

W celu wyjaśnienia, Dlaczego bylo nadwagę i otyłość SA Różne, muszę zacząć definiowaniu Tych pojęć.

Środowisko medyczne nadwagę definiuje SIĘ Jako nadmiar Temat Masy Ciała.

Jednakże dziesięć obejmuje: tłuszczu, Kości, mięśnie i wode.

Podczas gdy otyłość definiuje SIĘ Jako nadmierne ilości tłuszczu.

Tak wiec, Jak widac, NIE ZAWSZE oznacza nadwagę niezdrowego osoby W, A nawet Problemy z nadwagą.

Na Przykład, sportowcem, Który posiada Znak Budowlany Duza Ilość Masy mięśniowej, JAK Zapaśnik, odtwarzacz nożnej, Podnośnik Masy Ciała, Randki z Nich Moga Być nadwagi u Zdrowego sposób, ja nie nie SA otyłe.

Tak wiec, musimy Zrozumieć, niz otyłość Nie JEST problemem kosmetycznym, JEST problemowemu zdrowotny, poważny, nawet Dla Dzieci.

Będąc otyłych Randki Twoje Ciało Musi pracować ciężej, w celu przeprowadzenia dodatkowych funtów tkanki tłuszczowej. Obejmuje do Swoje płuca, serce, nerki i szkielet.

Pamiętam, KIEDY byłam w ciąży; nosic coś więcej niz moje Własne Ciało (Jako Artykuły spożywcze torby) została niemal tortura: moje Stopy i kolana boli Mnie, Mój Nieco wzrost serca, czuję SIĘ wyczerpany Bardzo Szybko, A moje pocieszenie myślał Wszystko zakończy SIĘ W ciągu kilku miesiecy, ale po prostu Myślec o dźwigają TE płaca na stale!

Niektórych Problemy zdrowotne związane pirox.pl z otyłością SA:

Nowotwory

Cukrzyca

Choroby serca

Nadciśnienie

Problemy z oddychaniem

Kości i Stawów zapalenie

Psychologiczne i Społeczne skutki negatywne

astma

depresja

dna

nieprawidłowości miesiączkowania

powikłania ciąży

Strokes

Teraz widzimy, že Niektórych z głównych Problemów zdrowotnych związanych z otyłością bylo, powiem wam Dobre Wieści: nawet niewielkie zmniejszenie Masy Ciała moze poprawić Wiele Problemów zdrowotnych, Które Już cierpią.

Ludzie Zwykłe korzystania z nadwagą i otyłością Jako synonim, ale w rzeczywistości ONI NIE MAJA dziesięciu Sam znaczeń. Jeden oznacza Problem zdrowotny, Z Drugiej strony moze nie …

Moze czujesz SIĘ okropnie, gdy zobaczysz Swój obraz na lustro, ale na nie nie odzwierciedla rzeczywistego Lustro Problemu, Prawdziwy problem, To Jest w Tobie.

Wpis zawdzięczamy