jaka pilka nozna jest najlepsza

jaka pilka nozna jest najlepsza

Odwiedź Filadelfii

Filadelfia JEST największym miastem w Pensylwanii, a najbardziej zaludnionych 5 wag Stanach Zjednoczonych nad Wszystkim. W 2005 Roku, Ludność Filadelfii została oszacowana 1,463,281, z 5,823,23 zamieszkali na obszarze metropolitalnym.zapraszamy na naszą stronę internetową

zapraszamy na naszą stronę internetową

Miasto JEST Znane Jako „miasto braterskiej miłości” Jak sama nazwa wywodzi SIĘ oo Języka greckiego, philos (czyli „Miłość”) Adelphos (czyli „brat”). Inne pseudonimy do „narodzin Ameryki”, „Cradle of Liberty”, „Quaker City” i po prostu „Philly”.

Niektórych z atrakcji w Filadelfii obejmują:

– Becuna

– Edgar Allan Poe National Historic Site

– Independence Hall

– Muzeum Niepodległości Seaport

jaka pilka nozna jest najlepsza

– Institute of Contemporary Art, Filadelfia

– Liberty Bell Center

– Philadelphia Museum of Art

– Philadelphia Zoo

– Muzeum Rodina

– Grób Nieznanego Żołnierza

– USS Olympia

jaka pilka nozna jest najlepsza

– Muzeum Sztuki Woodmere

Oto więcej Informacji o regionie:

– Niektórych z największych firma z siedziba w Filadelfii obejmują Cigna, Cigna, Comcast í Sunoco.

– Prawdopodobnie najbardziej Znana Instytucja edukacyjna w Filadelfii żartem University of Pennsylvania, Który JEST koedukacyjne prywatne niesekciarska Badania UNIWERSYTECKIE. University of Pennsylvania został założony w 1740 Roku í żartem jednym oo ośmiu członków Ivy League.

– Główne Lotnisko w Filadelfii Philadelphia International Airport.

– Kluby sportowe w Filadelfii obejmują Amerykańskiej Drużyny futbolowej Philadelphia Eagles, Drużyny baseballowej, Philadelphia Phillies, Zespół Koszykówki, Philadelphia 76ers, Druzyna Hokeja na lodzie, Philadelphia Phantoms i Druzyna Hokeja na lodzie NHL Philadelphia Flyers.

– Filadelfia JEST domem dla „Cheesesteak” – znany Poza miastem, JAK „Filadelfia”, „Cheesesteak Philly Cheesesteak” LUB „stek i serem”. Żartach do kanapki Wykonane w długim włoskiego rolki, wypełniony cienko Plastry kawałki ser topiony i stek. Opcjonalnie, grillowane cebuli, sautéd zielona papryka, Pieczarki I Sosy Moga Być dodawane.

– W 1776 Roku, Deklaracji Niepodległości został odczytany wag Trzech miastach: Trenton, New Jersey, Easton, Pensylwania, i oczywiscie, Filadelfia.

Wpis zawdzięczamy