dlaczego pilka nozna jest ciekawa

dlaczego pilka nozna jest ciekawa

Childhood Obesity – Co możemy zrobić

Heath Placu Unii Europejskiej jest Komisja wydała Jakieś przerażające, ale nie nie Bardzo zaskakujące liczby mnogiej, dotyczące dziecięcej otyłości Dzisiaj: ponad 400,000 poland nadwagi kazdego Roku w Europie (!). Liczby dla Ameryki Północnej ma lepszego. W 2 głównymi przyczynami Tego epedemic SA: Zle nawyki żywieniowe w połączeniu z brakiem Aktywności. Nic dziwnego, ZE obaj. Żartem, oczywiscie, do problemu Bardzo złożony i nie nie JEST łatwy zrobić Rozwiązania. Moim skromnym zdaniem, oto kilka kluczowych kwestii, Które zajmują SIĘ:

1. dzienna aktywność – musimy zachęcić poland Do Verico większej Aktywności. Znacznie bardziej Aktywne. Jednym z kluczowych Problemów JEST sposób 90% Wszystkich poland zabawić – Playstation, Telewizja, filmy itp Zamiast Tego, pozwala przywrócić radość i cud Aktywności Fizycznej na świeżym powietrzu. Pozwala przynieść Nasze poland SIĘ W parku, Las, Góry, podwórku, Co Jest DOSTEPNE. Zachęcaj cud i emocje bycia na zewnątrz, przejść badanie w lesie, wyglądają dla Zwierząt, łowić ryby, jeździć na nartach, na nazwę. Wszelkie zewnątrz acitivity czyli Zabawy nauczy Małego Dziecka, ABY kochać i docenić się, co leży Poza „Telewizor Panasonic 35., Jak sądzę, JEST Jedna z najważniejszych Rzeczy, Które możemy zrobić, ABY zwalczać dziesięć problemu. Aby Ważne, že do Zabawy í ekscytujące, A Nie przeciąganie LUB nudne.

dlaczego pilka nozna jest ciekawa

2. Phyiscal Aktywności w Szkole – z jakiegoś powodu tygodniowa Ilość Edukacji phyiscal w naszych spadły szkołach. Musi zostać odwrócona tendencja TA. Pozwala zwiększyć Ilość many-fałdy.

3. Sport – KIEDY zapisać poland w zajęciach Sportowych, pozwala skupić SIĘ na promowaniu i budowaniu Dobrych Postaw wobec Szkolenia i Zdrowego trybu Życia, o nie nie skupiać SIĘ tak Bardzo na specjalizacji w młodym Wieku LUB ciśnienie poland temat celów zorientowanych Na wydajność.
Wpis zawdzięczamy