jaka pilka do noznej

jaka pilka do noznej

Wieże, błonnik i kabel jednak nie nie Maja Tych Problemów. Inżynieria żart Nadal dobry dla milionów, ABY uzyskać Dostęp. Jedynym inhibitorem JEST zasięg. Większość Konsumentów SA zadowoleni z lokalnym zasięgu oraz zdobywają informacje implanty trójmiasto cennik W i rozrywkę od nadawców, którzy Nadal uścisku Wielka treści.

Po Drugie, przepisy Rządowe doprowadzi jedynie zrobić Kontroli rządu w pewnym momencie. Hundt przyznaje, ZE USA obserwuje prowadzenie „chiny”. Jeśli by prawda i śledzić historie Google w Chinach, Gdzie chińskie Regulacje Rządowe nałożenia ograniczeń dotyczących zawartości Google, sprawa moze byc wykonana, ZE W pewnym momencie dziesięć rząd narzuci Swoje Zasady szer Jakie treści Moga Być dostarczane zrobić LUDZI. Hundt twierdzi, Ze Nie bedzie więcej różnorodności i międzynarodowym otwartym Rynku, ale twierdza, že gdy rząd Robi w Branży oglądania i regulowanie zawartości, by w końcu przejść kontrolować. Wystarczy spojrzeć na to, co Hundt i FCC przyznał w kontrolowaniu Procesu analogowej zrobić cyfrowej dla nadawców. Konsumenci Byli przegrani przez zwłoki i nadawcy telewizyjni zostali pokrzywdzeni z zestawu z powrotem w latach zwłoki. Teraz nadawcy radiowi próbują przenieść SIĘ zrobić Świata cyfrowego oo Inżynierii System wadliwy o nazwie HD Radio. By Nie działa mi dowcip FCC. CZY MOZE by Być Kolejny przebiegły Plan na FCC, ABY NIE, aby zobaczyc na Rzecz szerokopasmowego radia internetowego. Nie zdziwiłoby Mnie do tego, ponieważ Słuchu dopuszczenia HUNDT oo JEGO wypowiedzi Harvarda.

Moze by byc skrajne Opinia ja nie nie jestem tam Jeszcze, ale powinien rozważyć odejście od nadawcy MODELU internetowego. Dlaczego przyczynić SIĘ zrobienia własnej smierci? Krótkotrwałe przyrost dochodów i dodatkowych Klientów poprzez układ dostarczania internetu Moze w rzeczywistości prowadzić zrobić dłuższej perspektywie zanikanie tradycyjnego MODELU transmisji, Gdzie lokalna zawartość Wolnego oo Wolności Słowa JEST Mistrzem Dnia.

Bruce Maduri JEST prezesem Genesis Communications, Inc przez 20 lat. Genesis JEST transmisja radiowa grupa specjalizująca SIĘ W Aktualności Dyskusja i formatów sportowe. Bruce Moga Być osiągnięte w ceo@radiogenesis.com

Wpis zawdzięczamy